k-drama.pl

Odtwórz wideo

Fantasy | Romans | Balet |

Angel’s last Mision: Love

Drama opowiada historię miłosną między baletnicą o imieniu Lee Yeon Seo (w tej roli Shin Hye Sun ) i anioła o imieniu Dan (w tej roli Kim Myung Soo). Yeon Seo to utalentowana baletnica, której trudno jest otworzyć się na innych i zaufać im ze względu na jej przeszłe doświadczenia.

Dan jest aniołem, którego zadaniem jest znalezienie prawdziwej miłości do Yeon Seo, aby stać się człowiekiem.

Tragiczny wypadek powoduje, że primabalerina Lee Yeon-seo (Shin Hye-sun) traci wzrok i porzuca karierę. Przypadkowe spotkanie prowadzi ją do spotkania Anioła, Dana (Kim Myung-soo), który ma ostatnią misję na ziemi przed powrotem do nieba, a jest nią znalezienie prawdziwej miłości do Yeon-soo.

 

Ale droga prawdziwej miłości nie zawsze przebiega gładko, jak odkrywa Angel Dan, kiedy zaczyna pracować dla emocjonalnie zdystansowanej i temperamentnej Yeon-seo. Oskarżeni o pomoc jej po operacji w celu przywrócenia jej wzroku, zbliżają się do siebie, ale wkrótce zdają sobie sprawę, że w grę wchodzą siły, które sprzeciwiają się jej pomyślnemu powrotowi.  

Ogólnie rzecz biorąc, dramat otrzymał pozytywne recenzje za swoje wyjątkowe założenie i występy głównych aktorów. Wielu widzom podobał się słodki i chwytający za serce romans między Yeon Seo i Danem, a także motywy miłości, zaufania i przebaczenia, które były eksplorowane w całym serialu. Dramat zawierał również piękne zdjęcia i emocjonalną ścieżkę dźwiękową.

Niektórzy recenzenci chwalili także drugoplanową obsadę, zwłaszcza Lee Dong Gun jako rywala głównego bohatera i Bae Hyun Sunga jako członka zespołu aniołów. Inni jednak uważali, że fabuła była czasami przewidywalna, a romans był zbyt przesłodzony.

Ogólnie rzecz biorąc, „Angel’s Last Miosion: Love” to czarujący i chwytający za serce dramat romantyczny, który spodoba się fanom gatunku.

 

Reżyseria: Lee Jung-sub
Scenariusz: Choi Yoon-kyo
W rolach głównych: Shin Hye-sun, Kim Myung-soo, Lee Dong-gun, Kim Bo-mi, Do Ji-won, Kim In-kwon
W pozostałych rolach: Lee Ye-na, Woo Hee-jin, Lee Hwa-ryong, Gil Eun-hye, Kim Seung-wook, Lee Je-yun, Jo Sung-hyun, Jang Hyun-sung, Kim Ki-moo, Lee Se-na, Lee Seok-jun, Park Sang-myun, Park Won-sang
Premiera: 2019
Liczba odcinkó: 32 po 35 min.
Producent wykonawczy: Jo Yoon-jung, Jung Hae-ryung
Producent: Victory Contents, Monster Union
Dystrybutor: KBS, Viki Rakuten
Źródło: KBS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

"Bóg zawsze ma gotową odpowiedź Po prostu jesteśmy zbyt ślepi, aby jej zobaczyć."

„Tak jak światło podąża za ciemnością i jak dobro i zło współistnieją, ..życie nie może istnieć bez śmierci.”

"Mówią, że balerina umiera dwa razy. Pierwszy raz, kiedy rezygnujemy z tańca. Drugi, kiedy przestajemy oddychać."

Scroll to Top