k-drama.pl

Fantasy | Romans

 

CHICAGO TYPEWRITER

Ta drama z całą pewnością zabierze Cię w epicką, rozległą przygodę, która dzieje się między dwoma różnymi epokami – współczesną Koreą, a czasami okupacji japońskiej z lat 30. XX wieku. Te dwie epoki łączy duch zamieszkujący maszynę do pisania, którego zadaniem jest naprawić to, co nie powiodło się w przeszłości. 

Wszystko zaczyna się od przedstawienia bestsellerowego autora Hana Se-joo (Yoo Ah-in), który wyrusza w podróż promującą swoje najnowsze wydawnictwo w Stanach Zjednoczonych i Europie. Będąc w Chicago, natrafia na maszynę do pisania, która już przy pierwszym dotknięciu ujawnia jego przeszłe życie. 

Po serii zwrotów akcji maszyna do pisania trafia na próg jego domu, dostarczona przez jego oddanego fana, Jeona Seola (Im Soo-jung), który zajmuje ważne miejsce w jego poprzednim życiu.

Historia zmienia się, gdy Han Se-joo dopada blokada pisarska, a gonią go terminy. Kiedy wydaje się, że wszystko jest stracone, sytuację ratuje pojawienie się początkowych etapów powieści. Powieść osadzona w latach trzydziestych XX wieku dokładnie opisuje życie i czasy pisarza Seo Hwi-younga (Yoo Ah-in), Ryu Soo-hyuna (Im Soo-jung) i Shin Yool (Go Kyung-pyo). Se-joo jednak nie wie, kto napisał ów tekst i dręczy go poczucie winy, dopóki nie spotyka autora widmo – Shin Yoola (Go Kyung-pyo).

Gdy ta trójka zrządzenie przeznaczenia ponownie spotyka się w teraźniejszości, postanawiają napisać razem dzieje swojej burzliwej przeszłości i ujawnić zapierającą dech w piersiach piękną historię miłości, namiętności, straty, przyjaźni i zdrady.

 

Reżyseria: Kim Cheol-kyu
Scenariusz: Jin Soo-wan
W rolach głównych: Yoo Ah-in, Im Soo-jung, Go Kyung-pyo
W pozostałych rolach: Kwak Si-yang, Jo Woo-jin, Oh Na-ra, Yang Jin-sung, Jeon Soo-kyung, Kang Hong-suk, Ji Dae-han, Cheon Ho-jin, Jo Kyung-sook, Lee Kyu-bok, Kim Hyun-sook, Shim Min, Kim Sung-hoon, Park Ji-hoon, Kim Kyo-shik, Hong Dae-sung, Cha Geon-woo, Jung Byung-ho, Jeon Yi-rang, Gam Seung-min, Kang Dong -yoong, Lee Doo-seok, Yoo Byung-jae, Choi Deok-moon, Choi Song-hyun, Cosmic Girls, Jeon Mi-seon, Woo Do-im
Dystrybutor: tvN
Premiera: 2017
Liczba odcinków: 16 po 70 min.
Producent wykonawczy: Kim Jin-yi, Park Ji-young
Producent: Kim Ki Jae
Firmy produkcyjne: THE UNICORN Studio Dragon
Dystrybutor: tvN
Źródło: TVN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top