k-drama.pl

chocolate kdrama
Odtwórz wideo

Romans | Medyczny | Kulinarny |

chocolate

Wspólny posiłek zbliża dwójkę dzieci do siebie. Los jednak rozdziela je na wiele lat. Jedno z nich, dziewczynka Moon Cha-young (Ha Ji-won), zostaje utalentowaną kucharką, a drugi, chłopiec Lee Kang (Yoon Kye-sang), podąża śladami ojca i zostaje wybitnym neurochirurgiem.

Spotykają się ponownie jako dorośli i odkrywają, że oboje mają głębokie emocjonalne blizny po wydarzeniach, które doprowadziły ich do tego momentu – czy mogą przezwyciężyć swoje trudności i odłożyć na bok dzielące ich różnice, aby znaleźć miłość?

Reżyseria: Lee Hyung-min
Scenariusz: Lee Kyung-hee
W rolach głównych: Yoon Kye-sang, Ha Ji-won, Jang Seung-jo
W pozostałych rolach Jun, Lee Jong-hyuk, Kang Boo-ja, Lee Jae-ryong, Kim Sung-kyung, Min Jin-woong
Premiera: 2019
Liczba odcinków: 16 po 65 min.
Producent wykonawczy: Pyo Jong-rok
Producent: JYP Pictures
Dystrybutor: JTBC, Netflix
Źródło: JTBC

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

„Kiedy żałujesz życia, powiedz sobie:„ wszystko w porządku, twoje życie jest dobre i ciężko pracowałeś przez cały ten czas ”

„Musisz pamiętać o problemach, których doświadczyłeś w życiu, abyś mógł się zastanowić. Musisz zrobić to wszystko, aby pewnego dnia móc chronić ludzi, na których ci zależy”

„To ty naprawdę potrzebujesz prezentu, nie ja. Ponieważ ja już jestem szczęśliwy, podczas gdy ty wyglądasz nieszczęśliwie i masz wiele ciężarów w życiu. Więc bądź szczęśliwy od teraz”. (Yeon Ji Yong)

„Chcę go ignorować, ale ciągle mi przeszkadza. Zawsze chcę go unikać, ale ciągle mnie niepokoi. Zastanawiam się, jak się teraz czuję”.

„Nie myśl zbyt długo. Po prostu rób to, co mówi ci serce. Życie jest zbyt krótkie, by się oszukiwać”.

„On cię nie nienawidzi. Po prostu potrzebuje czasu, aby zdać sobie sprawę, że jesteś bardzo wartościową osobą w jego życiu. Uwierz w to i czekaj na nadejście czasu”.

Scroll to Top