k-drama.pl

Crash-Course-in-Romance-k-drama.pl-1
Odtwórz wideo

Komedia romantyczna | Nietypowy |

Crash Course in Romance

Słodko-gorzki skandal między szefową sklepu z przystawkami, która jest twarda w życiu, a popularnym instruktorem, który jest genialny, ale obojętny na ludzi.

 

Nam Haeng-Seon (Jeon Do-Yeon) był kiedyś sportowcem drużyny narodowej. Obecnie prowadzi sklep z przystawkami. Ma bardzo pozytywną osobowość i nieograniczoną wytrzymałość. Robi kolejny krok i wchodzi na dziedzinę edukacji prywatnej, która jest przeznaczona dla studentów przygotowujących się do egzaminu wstępnego na uniwersytet. Nieoczekiwanie Nam Haeng-Seon wiąże się z Choi Chi-Yeol (Jung Kyoung-Ho).

Choi Chi-Yeol jest popularnym instruktorem w dziedzinie edukacji prywatnej i jest znany jako Ilta Instructor (najpopularniejszy instruktor). Ciężko pracuje w swojej pracy. Jako instruktor dla swoich uczniów przemawia bez zastrzeżeń i popisowo wprowadza na swoich lekcjach. Zgromadził bogactwo i sławę jako popularny instruktor, ale wraz z rosnącymi sukcesami stał się bardziej wrażliwy, drażliwy i obojętny na ludzi. Następnie spotyka Nam Haeng-Seon z jej superpozytywną osobowością i niekończącą się wytrzymałością. Związek między Nam Haeng-Seonem i Choi Chi-Yeol rozwija się niekonwencjonalnie, ale romantycznie.

Reżyseria: Yoo Je-Won

Scenariusz: Yang Hee Seung

W rolach głównych: Jeon Do-Yeon, Jung Kyoung-Ho

W pozostałych rolach: Lee Yeon Choi, So-Yool, Kim Mi-Kyung,
Roh Yoon Seo, O Eui-Sik, Lee Yeon, Choi So-Yool, Kim Mi-Kyung

Premiera: 2023

Liczba odcinków: 16

Dystrybutor tvn, Netflix

Źródło: tvn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

„Najpierw działać, później myśleć. Zmiana twojego zdania byłaby szybsza niż próba zmiany mojego.

„Jaki jest sens życia, jeśli nie można jeść?”

„99 procent energii poświęcam na pracę, a resztę na przetrwanie”.

„Czy wiesz, jaka jest najbardziej bezsensowna ludzka czynność ze wszystkich? Relacje. Poznajecie się, polegacie na sobie, potem walczycie i próbujecie się pogodzić. Co za strata energii”.

„Dzieci takie jak Sua, które jęczą i narzekają, są zdrowsze. Ci, którzy są posłuszni, pozostają zamknięci w sobie i wściekają się później”.

„Wszyscy rodzice są bezsilni, jeśli chodzi o ich dzieci”.

Scroll to Top