k-drama.pl

good-bad-mother-k-drama-pl-7
Odtwórz wideo

Familijny | Romans | Prawniczy |

dobra zła matka

@k.drama.pl 👨‍👩‍👧‍👦 Obejrzałam dramę "DOBRA ZŁA MATKA" i jest pod wrażeniem kilku rzeczy: - gry aktorskiej Lee Do Hyun i pary dzieciaków - ciekawie skomponowanej fabuły - dobrze wplecionego tematu umierania i śmierci Jeśli lubicie rodzinne i romantyczne tematy z odrobiną sensacji, to ten serial Wam się spodoba. Znajdziecie go na Netflixa. 💞❤️‍🩹💕 . . . . #dobrazłamatka #goodbadmother #leedohyun #leedohyunedit #kdramarecommendation #ekskluzywnyprzeglądkdram #kdramapl #kdramas #exclusivedramareview ♬ dźwięk oryginalny - Exclusive K-Dramas Review

“Good bad mother” opowiada historię Jin Young-soon, samotnej matki i hodowczyni świń, która wychowała swojego syna Choi Kang-ho w surowy sposób. Kang-ho, który chciał pomścić śmierć swojego ojca, został bezwzględnym prokuratorem, uważał ją za złą matkę i trzymał się od niej z daleka.

Jednak pewnego dnia uległ wypadkowi, który spowodował, że cofnął się umysłowo do stanu dziecka. Young-soon zabrała go do swojego domu na wsi i postanowiła naprawić ich relację. W tym czasie Kang-ho spotkał się ponownie ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Lee Mi-joo, która była ciepłą i sprawiedliwą osobą. Ich spotkanie wywołało w nich głębokie zmiany.

Powyżej nie mogłam napisać wszystkiego, co mogłoby dla Was być spojlerem, le jak oglądniecie serial, zobaczycie, że autor scenariusza poruszał się na bardzo cienkiej linii niuansów ludzkich emocji, związków, zachowań, czy stereotypów.

Co tu dużo mówić „Dobra zła matka” wnosi mnóstwo treści, kilka mocnych zwrotów akcji, wiele warstw do odkrywania. Zagrana jest brawurowo. Para dzieciaków rozkłada na łopatki! hehhehe Postaci drugoplanowe dopełniają obrazu, wzruszeń i usmiechu.

WARTO, WARTO i jeszcze raz WARTO obajrzeć!

____________________________________________________________________________________________________________

Reżyseria: Shim Na-yeon 

Scenariusz: Bae Se-young

W rolach głównych: Ra Mi-ran, Lee Do-hyun, Ahn Eun-ji

W pozostałych rolach: Yoo In-soo, Jung Woong-in, Choi Moo-sung, Kim Won-hae, Seo Yi-sook, Jang Won-young, Kang Mal-geum, Baek Hyun-jin, Hong Bi-ra, Park Da-on, Ki So-yu, Seo Dong-hyun, Kim Seon-bin, Choi Soon-jin, Cho Jin-woong

Premiera: 26 kwietnia 2023 r

Liczba odcinków: 14

Producent: Drama House, SLL, Film Monster

Dystrybutor: JTBS, Netflix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

„Kiedy będziesz się pilnie uczyć i zostaniesz prokuratorem, nikt nie będzie mógł patrzeć na ciebie z góry ani znęcać się nad tobą. To jest prawdziwa moc.”

„Jest takie powiedzenie:„ Matka może zastąpić wszystko na tym świecie. Ale nic nie zastąpi matki'”

„Powinieneś być wdzięczny komuś, kto sprawia, że ​​chcesz żyć, a nie komuś, kto cię uratował”

„Każdy ma prawo żyć po swojemu”

„Życie jest tak fascynujące i sprawia, że ​​jesteś wdzięczny. Kiedy zabiera ci jedną rzecz, zawsze zastępuje ją czymś innym.”

„Ludzie zawsze wymieniają najważniejszą osobę na końcu, prawda?”

Scroll to Top