k-drama.pl

Odtwórz wideo

Dużo pocałunków, czyli „Something in The Rain”

Prawdziwa i poruszająca drama, która przewyższa oczekiwania, jakie można było 

mieć w przypadku zwykłych romansów tego typu, które przez lata były typowane.

Pocałunki – miły i namiętny dramat miłosny

Opowiada o kobiecie po trzydziestce zmagającej się z toksycznym miejscem pracy, które wynika z zachowań męskiego personelu wyższego szczebla i romansu. Właśnie zerwała ze swoim narzeczonym, który ją zdradza, ale nadal ma obsesję na jej punkcie, a brat jej najlepszej przyjaciółki, który właśnie wrócił z zagranicy i pracuje w innej firmie, ale w tym samym budynku, zaczyna okazywać jej zainteresowanie od dłuższego czasu i umawiać się z nią potajemnie, ponieważ rodziców, najlepszego przyjaciela i opinii sąsiedztwa.

Jest tu dużo scen pocałunków! Co na pewno lubicie. 

Przełamywanie stereotypów

Biorąc pod uwagę subtelną narrację, która koncentruje się na błogości i komplikacji historii miłosnej, widzowie będą zanurzeni, by kibicować spełnieniu romansu, który napotyka wiele przeszkód związanych ze stereotypami społecznymi.

 

Atuty

  • Główni bohaterowie i ich osobowość – Son Ye Jin | Jung Hae 
  • Wciągająca fabuła
  • Poruszająca romantyczna historia
  • Znakomita obsada
  • Muzyka

Wciągająca emocjonalnie opowieść o miłości

Skręcając inaczej niż ostatnio projektowane są romantyczne historie, Something in the Rain przenosi się do dialogu ciężkiego i bombardowanego fabularnie zakrętu narracji krążącego w jednym głównym konflikcie. Jak Jin Ah i Jun Hee odkrywają, że mogą wyjść poza swoje długotrwałe powinowactwo do czegoś bardziej romantycznego niż przedzierająca się magia, która łączy widzów z historią.

Jung Hae In zapewnił trzepotanie serca, podczas gdy Son Ye Jin niósł emocje związane z opowiadaniem historii. Razem dali długie lekcje miłości, podróżując do tego, jak zmienili się na lepsze i dali z siebie wszystko, aby udowodnić sobie wzajemną miłość.

Sentymentalna opowieść

Something in The Rain odkrywa na nowo pejzaż romantycznych dramatów, jak żarliwie utrzymuje spokój narracji dzięki szczerym dialogom i spontanicznym scenariuszom.

Prawdziwa miłość ma swój własny sposób na udowodnienie związku, który początkowo nie działał – może nadal działać we właściwym czasie. To była jedna z niezliczonych rzeczy na wynos, o których możesz rozmyślać w dramacie.

Jeśli potrzebujesz romansu wartego uwagi, rozważ dodanie „Something in The Rain” do swojej listy ulubionych.

Zakończenie dramy

Nie chcę tu nic zdradzać, zanim nie obejrzycie sami, ale na pewno jest tak, jak w życiu… mogło być lepiej…

Obejrzyj! Warto! Jest na Netflix.

Scroll to Top