k-drama.pl

„Island” zaprezentowała przyciągające wzrok nowe plakaty z postaciami!

Oparty na przebojowej grze internetowej o tej samej nazwie „Wyspa” TVING to dramat fantasy o mrocznym sekrecie ukrytym na pięknej wyspie Jeju oraz ludziach, których przeznaczeniem jest walka z siłami zła, które próbują zniszczyć świat.

28 grudnia „Wyspa” wydała nowe plakaty z postaciami narysowane przez Yang Kyung Ila, artystę stojącego za oryginalnym narzędziem internetowym. Każdy plakat przedstawia aktora dramatu skontrastowanego z jego oryginalnymi postaciami z komiksu, podkreślając wysoki poziom synchronizacji.

Kim Nam Gil zagra Pana, nieśmiertelnego łowcę potworów, który od tysięcy lat chroni świat przed złymi demonami. Jednak jego tożsamość tragicznie uniemożliwia mu dogadanie się z ludźmi. Kim Nam Gil wydaje się stanowczy, gdy rzuca zimny i pewny siebie wygląd.

Lee Da Hee zagra Won Mi Ho, nauczycielkę i dziedziczkę chaebol, która posiada potężną siłę, której nie jest świadoma. Oprócz uchwycenia powściągliwych, nowoczesnych i przyciągających wzrok uroków Won Mi Ho, Lee Da Hee obnosi się również z tym samym pieprzykiem pod okiem, co postać webtoon.

Cha Eun Woo z ASTRO zagra młodego księdza-egzorcystę znanego jako John, a Sung Joon wcieli się w tajemniczego Goong Tana, który został „odrzucony przez świat”.

Zespół produkcyjny skomentował: „Ostatnio wydane synchro plakaty zostały osobiście narysowane przez oryginalnego artystę komiksowego Yang Kyung Ila dla „Island”. Nowo powstałe plakaty z odniesieniami do charakterystyki postaci i synchronizacji aktorów obnoszą się z idealnym obrazem ich ożywania. Prosimy o duże zainteresowanie pełnym pasji aktorstwem naszych aktorów, z których każdy ożywił swoje postacie dzięki skrupulatnej analizie postaci”.

Premiera „Wyspy” TVING 30 grudnia 2022 r.

 
Scroll to Top