k-drama.pl

Jung Kyung Ho ma intuicję do wybierania ról interesujących K-dramatach!
Pokochasz te niesamowite seriale z jego udziałem

Jung Kyung Ho  jest bardzo utalentowanym aktorem, który w dodatku ma świetny gust w doborze scenariuszy.  Ten przystojny dżentelmen rozpoczął swoją przygodę z biznesem rozrywkowym na początku XXI wieku. Występował wówczas w dramatach z pomniejszymi rolami.

W 2004 roku jego popularność wzrosła, gdy wcielił się w rolę Choi Yoon w emblematycznym serialu „Sorry, I Love You. Od razu miał okazję zagrać w wielu filmach i dramatach w głównych rolach.

Jung był wielokrotnie chwalony za swoje oszałamiające umiejętności aktorskie na dużym i małym ekranie. Bardzo często można go zobaczyć grającego ciekawe postacie. Oczywiste jest, że 39-letni artysta wybiera właśnie te najciekawsze projekty.

Nie wierzysz nam? W takim razie musisz obejrzeć te K-dramy. Można zauważyć, że fabuły tych serii są niesamowite. Jesteśmy pewni, że nie przestanie ich oglądać. Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć, jaki Jung Kyung Ho jest błyskotliwy?

Wciągający Jung Kyung Ho
K-Dramy, które musisz obejrzeć

1. Ja Myung Go (2009)

Ten serial miał swoją premierę w 2009 roku, ale się nie starzeje. Oparta na tradycyjnej koreańskiej opowieści fabuła o księciu, który musi wybierać między miłością a swoim narodem.

2. Missing 9 (2017)

Tutaj gra rolę Seo Joon Oh, celebryta, który stanął w obliczu kryzysu. Drama pokazuje, jak on i kolejne osoby ocalałe z katastrofy samolotu na odległej wyspie dają sobie radę z przetrwaniem.  

3. Life on Mars (2018)

Niespodziewanie detektyw Han Tae Joo cofnął się w czasie do 1988 roku, kiedy prowadził śledztwo w ważnej sprawie. Teraz nasz inteligentny bohater spróbuje wymyślić, jak wrócić do teraźniejszości.

 

4. Prison Playbook (2017)

Kim Je Hyuk (Park Hae Soo) został skazany na rok więzienia po tym, jak ochronił swoją siostrę przed napaścią. Wtedy poznaje przyjaciela Lee Joon Ho (Jung Kyung Ho), który jest teraz elitarnym strażnikiem więziennym.

5. When the Devil Calls Your Name (2019)

Opowiada historię Ha Ripa, słynnego kompozytora, który sprzedał swoją duszę, by zdobyć sławę. Teraz musi zawrzeć kolejną umowę z diabłem, ponieważ jego kontrakt wygasł.

Zagrał niezwykle sympatycznego i utalentowanego kardiochirurga, którego pasją była gra na gitarze elektrycznej w zespole przyjaciół lekarzy.

Scroll to Top