k-drama.pl

kokdu- season of deity kdrama
Odtwórz wideo

Fantasy | Komedia romantyczna |

Kokdu: Season of deity

@k.drama.pl

‼️"Kokdu: Season of Deity"‼️ 🔗k-drama.pl 🎞 Drama startuje 27 stycznia. 🎞 Historia miłosna rozgrywa się między ponurym żniwiarzem a lekarzem ze specjalną zdolnością. 🎞 W rolach głównych: Kim Jung Hyun (z "Crash Landing On You) i Lim So Hyang. . .. . . . #kimjunghyun #kimjunghyun #limsoohyang #kokduseasonofdeity #premiera #kdramapl #dramykoreańskie #worthwatching #kdramarecommendation #exclusivedramareview #ekskluzywnyprzeglądkdram #worthwatching #kdramalover . . . . . .

♬ dźwięk oryginalny - Exclusive K-Dramas Review

Kkok Du był kiedyś mężczyzną żyjącym w przeszłości Korei. Bogowie zmienili go w nieśmiertelnego ponurego żniwiarza, który co 99 lat musi przybywać do królestwa śmiertelników, aby bezlitośnie karać ludzi za ich słabość i ułomność. Zaczął gardzić ludźmi, a teraz jest okrutny i bezlitosny. Kiedy tym razem trafia do świata śmiertelników, „opęta” go ciało obiecującego młodego medyka o imieniu Do Jin Woo. Ale jego misja wysyłania dusz do zaświatów jest zagrożona, kiedy musi wypełnić medyczne obowiązki Do Jin Woo. To prowadzi go do skrzyżowania ścieżek z Han Gye Jeolem, lekarzem, który ukończył najniższą rangę szkołę medyczną w Korei Południowej. Jednak pomimo jej mało obiecującej przeszłości, Kkok Du odkrywa, że ​​Han Gye Jeol ma tajemnicze moce – i wydaje się, że ma go pod swoim urokiem.

Czy jego los mógł splatać się z jej w poprzednim życiu? Dlaczego ona ma zdolność tak go fascynować? Czy wypełni swoją misję – czy też może przeszkodzić jej miłość?

 

Reżyseria: Baek Soo-chan, Kim Ji-hoon
Scenariusz: Kang Yi-heon, Heo Jun-woo
W rolach głównych: Kim Jung-hyun, Im Soo-hyang, Kim Da-som, Ahn Woo-yeon, Kim In-kwon, Cha Chung-hwa
W pozostałych rolach: Choi Kwang-il, Kim Young-woong, Lee Jung-joon, Kim Byeong-ok, Oh Young-sil, Lee Young-ran, Woo Hyun, Kim Byeong-chun, Son So-mang, Jung Wook
Premiera: 2023
Producent wykonawczy: Jeong Chan-hee, Bae Seon-hae, Yoo Cheol-yong, Jung Gu-young
Producent: People Story Company, Story TV
Dystrubutor: MBC, Viki

Źródło: MBC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

„Nawet jeśli smutne zakończenia często spotykają nas, ludzi, powinniśmy zacząć od szczęścia”.

„Nic na tym świecie nie jest za darmo. Rozchorujesz się, jeśli zaakceptujesz wszystko tylko dlatego, że jesteś zdesperowany”.

„Nieporozumienie jest głębokie. Większość ludzi nazwałaby to pułapką, a nie pomocą”.

„Studiowałem media społecznościowe. Wszyscy kłamią w mediach społecznościowych”.

„Czy wiesz, na co ludzie tacy jak ja bez koneksji nie mogą sobie pozwolić? Na wrogów"

„W podziemiach nigdy nie pada deszcz. Wraz z deszczem w końcu zdałem sobie sprawę, że jestem teraz w ludzkim królestwie”.

Scroll to Top