k-drama.pl

cover
Odtwórz wideo

Dramat społeczny | Familijny |

NAVILLERA

 

Navillera  opowiada emerytowanym listonoszu Shimem Deok-chulem (Park In-hwan), który ku zdumieniu swojej rodziny postanawia spełnić swoje życiowe marzenie o zostaniu tancerzem baletowym. W Akademii Tańca spotyka obiecującego studenta Lee Chae-roka (Song Kang), który z powodu osobistych okoliczności rozważa rezygnację, dopóki nie poznaje Deok-chula, który zmienia jego perspektywę.

Drama powstała na podstawie komiksu o tej samej nazwie i opowiada historię młodego mężczyzny o imieniu Song Chong-guk, który marzy o zostaniu profesjonalnym tancerzem baletowym, oraz starszego mężczyzny o imieniu Duk-chil, który zaczyna uprawiać balet w wieku 70 lat. Pomimo wyzwań i przeszkód, jakie napotykają, obaj tworzą bliską więź i wspierają się nawzajem, starając się spełnić swoje marzenia. „Navillera” spotkała się z pozytywnymi recenzjami za swoją poruszającą historię, przekonujące występy i piękną kinematografię.

 

Reżyseria: Han Dong-hwa
Written by: Lee Eun-Mi, Navillera by Hun and Ji-min
W rolach głównych: Song Kang, Park In-hwan, Na Moon-hee
W pozostałych rolach: Hong Seung-her, Shin Eun-jung, Jung Hae-kyun, Kim Soo-jin, Jo Sung-ha, Yoon Ji-hye, Kim Tae-hoon, Jeong Hee-tae, Jo Bok-rae, Kim Hyun-mok, Kim Kwon, Lee So-yeong
Premiera: 2021
Liczba odcinków: 12
Producent wykonawczy: Oh Hwan-nim
Producent: Studio Dragon, The Great Show
Dystrybutor: tvN, Netflix
Źródło: tvN

 
 
Scroll to Top