k-drama.pl

Netflix potwierdza produkcję filmu "Storm", w którym zagrają Kim Hee Ae i Sol Kyung Gu

Globalna platforma OTT Netflix potwierdziła produkcję K-dramy Whirlwind i ogłosiła obsadzenie aktorki Queenmaker Kim Hee Ae i aktora Kill Bok Soon Sol Kyung Gu i  dla serii.

Whirlwind to nadchodzący serial Netflixa, który opowiada historię premiera, który chce wykorzenić korupcję i wiceministra gospodarki, który mu się sprzeciwia.

Rolę premiera Park Dong Ho, który planuje wystąpić przeciwko prezydentowi kraju, który zmówił się z czebolem dla osobistych korzyści, gra Sol Kyung Gu.

Kim Hee Ae, którą zobaczymy w nadchodzącym serialu Netflix Queenmaker, wcieli się w rolę wicepremiera gospodarki Jung Soo Jina, który łączy rogi z premierem.

Doświadczony aktor Sol Kyung Gu jest jednym z najwybitniejszych aktorów w południowokoreańskim przemyśle filmowym, znanym ze swoich talentów aktorskich. Whirlwind będzie podobno pierwszym K-drama aktora od 23 lat. Jego ostatnim występem był Happy Together, w którym można go było zobaczyć w roli drugoplanowej. A Kim Hee Ae jest uznaną aktorką, która miała role w wielu K-dramach i filmach.

Scenarzystą Whirlwind jest Park Kyung Soo; którego słynne dzieła to The LegendThe ChaserGolden Empire Punch , by wymienić tylko kilka.

Reżyser Kim Yong Wan, który zdobył nagrodę Ministerstwa Kultury, Sportu i Turystyki za treść, ma za zadanie wyreżyserować dramat. Jego słynne dzieła to The CursedIf You Wish Upon Me i Champion.

Thriller polityczny Whirlwind, z udziałem doświadczonych aktorów Sol Kyung Gu i Kim Hee Ae, zostanie wydany w 190 krajach. K-drama będzie dostępna wyłącznie na Netflix. Więcej wiadomości na temat rozszerzonej obsady i daty premiery jeszcze przed nami.

Scroll to Top