k-drama.pl

7B426109-39B9-4182-84BC-B3CD198CD747
Odtwórz wideo

Dramat społeczny | Romans |

One Spring Night

Drama opowiada o przypadkowym spotkaniu dwojga ludzi, Yoo Ji Ho (gra go Jung Hae In) i Lee Jung In (gra ją Han Ji Min), którzy znajdują się w ważnym momencie w swoim życiu.

Yoo Ji Ho to farmaceuta, który zmaga się z oczekiwaniami rodziny i społeczeństwa. Lee Jung In to bibliotekarka, która zmaga się z konsekwencjami zakończonego związku. Mimo początkowych obaw, dwoje bohaterów w końcu zakochuje się w sobie i musi radzić sobie z ich związkiem, borykając się jednocześnie z problemami rodzinnymi i oczekiwaniami społeczeństwa.

„One Spring Night” otrzymała pozytywne recenzje za realistyczne przedstawienie miłości i związków oraz świetny występ głównych aktorów. Wielu widzów było zainteresowanych chemią między Jung Hae In a Han Ji Min, a także docenili sposób, w jaki drama opowiadała o miłości, rodzinie i osobistym rozwoju.

Podsumowując „One Spring Night” to wzruszająca i rozgrzewająca drama romantyczna, która przypadnie do gustu fanom gatunku.

 

Reżyseria: Ahn Pan-seok
Scenariusz: Kim Eun
W rolach głównych: Han Ji-min, Jung Hae-in, Kim Jun-han
Extended Cast: Im Sung-eon, Joo Min-kyung, Song Seung-hwan, Gil Hae-yeon, Lee Sang-hee, Yoon Seul Lee Moo-saeng, Oh Man-suk, Kim Jung-young, Ha Yi-an, Seo Jeong-yeon, Lee Yoo-jin, Lim Hyun-soo, Lee Chang-hoon, Kim Chang-wan
Premiera: 2019
Liczba odcinków: 32 po 35 min.
Producent: JS Pictures
Dystrubutor: MBC, Netflix
Źródło: MBC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

"Czasami wystarczy jedno spotkanie, żeby wszystko się zmieniło." - Yoo Ji Ho

"Miłość to uczucie, które pojawia się, kiedy się jej nie spodziewamy."

"Nie ma nic piękniejszego niż patrzenie na kogoś, kogo się kocha, i widzenie szczęścia w jego oczach."

"Miłość to coś, co sprawia, że ​​chcemy być lepsi dla drugiej osoby."

"Nie ma nic piękniejszego niż bycie z kimś, kogo się kocha, i czuć się bezpiecznym w jego ramionach."

"Miłość to uczucie, które sprawia, że ​​chcemy być lepsi dla drugiej osoby. To uczucie, które nas napędza i daje nam siłę."

Scroll to Top