k-drama.pl

Coverreply1988
Odtwórz wideo

Dramat społeczny | Familijny | Romans |

REPLY 1988

 

Reply 1988” opowiada o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa i sąsiadach, którzy pokonują wyzwania podczas dorastania.

Czasy były być może nieco prostsze, mniej technologiczne, ale wciąż równie trudne do przejścia przez typowy dzień życia późnych lat 80. Pięciu przyjaciół z dzieciństwa, którzy mieszkają w tej samej dzielnicy Ssangmundong w Seulu, polega na sobie nawzajem, aby przetrwać pełne wyzwań nastoletnie lata i wytyczyć ścieżkę dla swojej przyszłości. Sung Deok Sun (Hyeri) walczy o uwagę jako średnie dziecko w swojej biednej rodzinie, jednocześnie dźwigając ciężar 989. miejsca w szkole. Kim Jung Hwan (Ryu Jun Yeol) skupia się tylko na piłce nożnej, nawet po tym, jak jego rodzina stała się bogata z dnia na dzień. Sung Sun Woo (Ko Gyung Pyo) jest idealnym uczniem, przewodniczącym samorządu uczniowskiego oraz troskliwym i niezawodnym synem w swojej rodzinie. Ryu Dong Ryong (Lee Dong Hwi) jest maniakiem, który wie więcej o dziewczynach i życiu niż reszta jego przyjaciół, ale jego słaby wynik w nauce uniemożliwia mu pójście na studia. Choi Taek (Park Bo Gum) jest genialnym graczem w Baduka, który porzucił szkołę, aby przejść na zawodowstwo.

Jakie doświadczenia z tych pamiętnych wspólnych chwil zabiorą ze sobą w przyszłe życie, gdy grupa przyjaciół wyrasta i wyprowadza się z tej samej okolicy? „Reply 1988” to południowokoreański serial dramatyczny z lat 2015-2016 w reżyserii Shina Won Ho. Serial jest inspirowany dramatem „Trzy rodziny pod jednym dachem”, który pierwotnie był emitowany w latach 1986-1994.

Ta drama jest pełna wzruszeń i nostalgii. Zwłaszcza dla osób 50+, ponieważ dotyczy czasów ich młodości. Poza tym mamy tu wspaniałą grę młodego i starszego pokolenia aktorów. Zwłaszcza rola Park Bo Gum przyniosła mu falę popularności.

 

Reżyseria: Shin Won-ho
Scenariusz: Lee Woo Jung

W rolach głównych: Lee Hye-ri, Park Bo-gum, Go Kyung-pyo, Ryu Jun-yeol, Lee Dong-hwi

W pozostałych rolach: Sung Dong-il, Lee Il-hwa, Ryu Hye-young, Choi Sung-won, Kim Sung-kyun, Ra Mi-ran, Ahn Jae-hong, Kim Sun-young, Choi Moo-sung, Yoo Jae-myung, Lee Min-ji, Lee Se-young, Lee Mi-yeon, Kim Joo-hyuk, Jeon Mi-seon, Woo Hyun, Kim Young-ok, Kim Su-ro, Lee Moon-se (głos), Park Ji-yoon , Park Jung-min, Kim Tae-hoon, Lee Soo-kyung, Jung Hae-in, Jung Woo, Go Ara
Premiera: listopad 2015 – styczeń 2016
Liczba odcinków: 20 + 1 specjalny
Firmy produkcyjne: CJ E&M
Dystrybutor: tvN
Źródło: tvN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top