k-drama.pl

Cover-secretaffair
Odtwórz wideo

Dramat muzyczny | Romans |

SECRET LOVE AFFAIR

Secret Love Affair to tytuł dramy koreańskiej, która miała premierę w 2014 roku. Opowiada ona historię Lee Seon-Jae’a (zagrał go Yoo Ah-In), młodego pianisty o wielkim talencie, oraz Oh Hye-Won (zagrała ją Kim Hee-Ae), zamożnej i znanej kobiety, która jest żoną dyrektora firmy. Seon-Jae i Hye-Won poznają się przypadkowo, ale ich uczucie do siebie szybko rośnie. Ich związek jest jednak skrywany przed innymi i oboje muszą walczyć o to, by móc być razem.

Secret Love Affair to drama o miłości, która przekracza granice i bariery społeczne. Jest pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a także świetnych kreacji aktorskich. Jeśli lubisz historie o miłości, która potrafi pokonać wszystko, to Secret Love Affair może być dla ciebie idealnym wyborem.

Inny tytuł: Secret Affair
Reżyseria: Ahn Pan-seok
Scenariusz: Jung Sung-joo
W rolach glównych: Kim Hee-ae, Yoo Ah-in
W pozostałych rolach: Park Hyuk-kwon, Shim Hye-jin, Kim Hye-eun, Kim Yong-gun, Kyung Soo-jin, Choi Tae-hwan, Lee Kan-hee, Kim Chang-wan, Park Jong-hoon, Shin Ji-ho, Jin Bora, Yang Min-young, Yoon Bok-in, Gil Hae-yeon, Baek Ji-won, Jang So-yeon, Jeong Eui-soon, Heo Jung-do, Kim Kwon, Kim Shin-jae, Seo Jung-yeon, Choi Hyun-sook, Jang Hyun-sung
Premiera: 2014
Liczba odcinków: 16
Producent wykonawczy: Park Joon-seo, Lee Dong-ik, Bae Ik-hyun, Jo Joon-hyeong
Kim Eui-seok
Producent: Future One, Drama House
Dystrybutor: JTBC, Eccho Rights (international)
Źródło: JTBC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top