k-drama.pl

nI2tDeYMSSM749oUjQkUIOd84DQ
Odtwórz wideo

Komedia romantyczna | Sensacja |

Terius behind me

@k.drama.pl

🎞 Jeśli siedzicie w dramach, to nie mogliście nie usłyszeć, że "Terius Behind Me" (druga wersja tytułu: My secret Terrius) zasłynął u nas jako ta drama częściowo kręcona w Warszawie! 🎞 Tak stała się pozycją obowiązkową do obejrzenia nie tylko dla dramoholików. 🎞 Terius to pseudonim Kim Bona (So Ji Sub), byłego tajnego agenta NIS (Narodowa Służba Wywiadu Korei Południowej), który zniknął z radaru agencji po niefortunnych wydarzeniach z misji rozgrywającej się w Warszawie. Kim Bon na własną rękę stara się odszukać morderców swojej ukochanej, a jednocześnie ustalić tożsamość prawdziwego zdrajcy z NIS-u. W tym celu zatrudnia się jako niania u kobiety, której mąż został zabity przez Magika (zabójcę, ktróry sprzątnął także dziewczynę naszego bohatera). Tajemniczy przystojniak robiący za niańkę wywołuje wśród rodziców nie małe poruszenie, zwłaszcza wśród takich, które stworzyły swoją własną siatkę przepływu informacji zwaną KIS. 🎞 Pogodna, dzięki dość surrealistycznemu połączeniu (agenta i niani) funkcji fabuła. Kto lubi So Ji Sub'a, ma dodatkową uciechę. 🎞 "My Secret Terrius"/"Terrius Behind Me" 🎞 2018 🎞 W rolach głównych: Jung In Sun, So Ji Sub 🎞 32 odcinki 🎞 Kategoria: akcja - komedia - romans 🎞 . . . . . . . #koreandrama #terriusbehindme #mysecretterrius #kdramapl #kdrama #kdramawPolace #oglądamydramy #sojisub #junginsun #komedia #serialekoreańskie #kdramalover #kdramaedit #kdramaworld #ekskluzywnerecenzje #wartoobejrzeć

♬ dźwięk oryginalny - Exclusive K-Dramas Review

Drama opowiada o samotnej matce o imieniu Go Ae Rin (w tej roli Jin Ah Reum ), która odkrywa, że jej sąsiad, Kim Bon (w tej roli So Ji Sub), jest byłym agentem NIS, który się ukrywa. Kiedy mąż Ae Rin zostaje zabity w tajemniczych okolicznościach, Bon zgadza się pomóc jej odkryć prawdę o jego śmierci i chronić ją i jej dziecko przed niebezpieczeństwem.

Dramat otrzymał pozytywne recenzje za wciągającą fabułę i dobre kreacje głównych aktorów. Wielu widzów przyciągnęła szybka akcja i dynamika między Ae Rin i Bonem, a także docenili sposób, w jaki dramat eksplorował tematy miłości, rodziny i lojalności.

Ogólnie rzecz biorąc, Terius Behind Me to ekscytujący i emocjonalny dramat akcji, który spodoba się fanom gatunku.

Dla Polaków dodatkową ciekawostką i atrakcją filmu jest fakt, że sporo scen było nagrywanych w… Warszawie!

Inny tytuł: My Secret Terius 

Reżyseria: Park Sang Hoon, Park Sang Woo

Scenariusz: Oh Ji Young

W rolach głównych: Jung In Sun, So Ji Sub

W pozostałych rolach: Son Ho Jun, Ok Ye Rin, Kim Gun Woo, Im Se Mi, Kim Yeo Jin, Jung Shi Ah

Liczba odcinków: 32 po 35 min.

Producent: MBC

Dystrybutor: MBC, Viki Rakuten

źródło: MBC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

"Nie mogę zostawić cię samej. Jestem twoim aniołem stróżem i będę cię chronił."

"Musimy być silni razem. Razem możemy wszystko."

„Tak mi przykro. Po prostu żałuję, że nie miałam życia przed urodzeniem dziecka”.

Scroll to Top