k-drama.pl

Odtwórz wideo

Romans | Szkolny |

The heirs

https://www.tiktok.com/@k.drama.pl/video/7182215547117915397?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7176327294448420353

„The Heirs” to drama z 2013 roku. Klasyczna 'bajka o Kopciuszku’, opowiada bowiem historię młodego chłopaka o imieniu Kim Tan, który jest spadkobiercą imperium biznesowego, oraz Cha Eun-Sang, dziewczyny pochodzącej z biednej rodziny, która marzy o lepszym życiu. Oboje spotykają się w Stanach Zjednoczonych, gdzie Kim Tan uczy się w prestiżowej szkole, a Cha Eun-Sang pracuje jako kelnerka. W trakcie swojego pobytu w Stanach przeżywają wiele trudności i nieporozumień, ale stopniowo zaczynają rozumieć swoje uczucia i walczyć o swoje marzenia.

„The Heirs” cieszy się dużą popularnością na całym świecie i jest uważana za jeden z najlepszych południowokoreańskich seriali telewizyjnych wszech czasów. Serial został doceniony za swoją interesującą fabułę, wyraziste postacie i wysokiej jakości produkcję. Aktorzy, w tym Lee Min-Ho i Park Shin-Hye, również zostali wysoko ocenienie za swoje role.

Jeśli lubisz dramy o miłości i rodzinie, „The Heirs” może być idealnym wyborem dla Ciebie.

 
Inny tytuł: The Inheritors
Reżyseria: Kang Shin-hyo, Boo Sung-chul
Scenariusz: Kim Eun-sook
W rolach głównych: Lee Min-ho, Park Shin-hye, Kim Woo-bin
W pozostałych rolach: Kim Ji-won, Kang Min-hyuk, Kang Ha-neul, Krystal Jung, Park Hyung-sik, Jeon Soo-jin, Choi Tae-hwan, Yang Seung-pil, Cho Yoon-woo, Choi Jin-hyuk, Lim Ju-eun, Kim Mi-kyung, Kim Sung-ryung, Jung Dong-hwan, Park Joon-geum, Yoon Son-ha, Choi Won-young, Choi Jin-ho, Baek Seung-hyeon, Choi Jin-na, Seo Yi-sook, Jung Won-joong, Lee Yeon-kyung, Ra Mi-ran, Choi Eun-kyung, Yoon Jin-seo, Yoon Jin-seo, Kim Heechul, 2EYES, VIXX, BTOB, Jung Joo-hee, Wang Ji-won, Lee Hyun-jin
Premiera: 2013
Liczba odcinków: 20 po 60 min.
Producent wykonawczy Yoon Ha-rim
Producent: Hwa&Dam Pictures
Dystrybutor: Seoul Broadcasting System, Viki Rakuten
Źródło: SBS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

"Nie ma nic piękniejszego od miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu."

"Nie jesteśmy ludźmi, którzy poddają się przeciwnościom losu. Jesteśmy wojownikami, którzy walczą o swoje marzenia."

"Nie bój się być szczęśliwym. Jeśli jesteś szczęśliwy, będziesz mógł sprawić, by inni też byli szczęśliwi."

"Nie wolno nam tracić nadziei, nawet jeśli wszystko inne nas zawodzi."

"Jesteśmy ludźmi, którzy zawsze chcą więcej. Nie ma nic złego w chęci bycia lepszym. Ważne, żebyśmy nie zapominali o tym, co mamy."

Nie pozwolę, żebyś odszedł od mnie, nie pozwolę, żebyś odszedł od mnie tak łatwo."

Scroll to Top