k-drama.pl

welcome to samdal-ri drama
Odtwórz wideo

Komedia romantyczna | Dramat |

welcome to samdal-ri

„Welcome to Samdal-ri” to koreańska drama z 2023 roku, która jest adaptacją popularnej japońskiej dramy Aishiteiru to Ittekure z 1995 roku. Opowiada o miłości między głuchym artystą a aspirującą aktorką, którzy uczą się komunikować i doceniać swoje różne światy.

Cho Yong-pil to meteorolog, który pracuje na wyspie Jeju. Po stracie matki, która była haenyeo (kobietą nurkującą po owoce morza), postanawia zostać pogodynką, aby chronić starszych mieszkańców swojej rodzinnej wioski. Jednak jego pasja i niechęć do akceptowania błędnych informacji sprawiają, że zyskuje opinię upartego kłopotliwca, który nie boi się sprzeczać ze swoim szefem.

Cho Sam-dal to fotografka, która pracuje w branży mody pod pseudonimem Cho Eun-hye. Marzy o sukcesie i ucieczce z małej wioski Samdalri, gdzie się wychowała. Jednak gdy jej życie nagle się zawali, wraca do domu, gdzie spotyka swojego dawnego przyjaciela, Yong-pila.

Cho Yong-pil i Cho Sam-dal byli nierozłącznymi przyjaciółmi w dzieciństwie, ale pewne zdarzenie sprawiło, że się rozstali. Gdy Sam-dal wraca do Samdalri, odkrywają, że dawne uczucie, które łączyło ich, nadal jest silne. Czy będą w stanie pokonać przeszkody i być razem?

Welcome to Samdalri to wzruszająca i zabawna historia o przyjaźni, miłości i marzeniach, która pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko się spróbuje.

 

 

Reżyseria: Cha Young-hoon
Scenariusz: Kwon Hye-joo
W rolach głównych: Ji Chang-wook jako Cho Yong-pil, Shin Hye-sun jako Cho Sam-dal / Cho Eun-hye
W pozostałych rolach: Seo Hyun-chul, Kim Mi-hwa, Yang Kyung-won, Baek Hyun-joo i inni
Premiera: 27 listopada 2023 – 16 stycznia 2024
Producent: Genie TV
Dystrybutor: Netflix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cytaty z dramy

„Łatwiej jest zapomnieć o kimś, kto cię rzucił, niż o kimś, kogo ty rzuciłeś”.

„Jako mężczyzna powinieneś mieć wielkie marzenia i nie zadowalać się małym strumieniem”.

„Posiadanie mnóstwa pieniędzy nie zawsze może być takie dobre”.

„Dla mnie trudniej było pozwolić ci odejść, niż trzymać cię, powodując ból”.

„Miłość nie zawsze musi być widoczna. Mężczyźni kochają sercem, a nie oczami.”

„Mówią, że za pełna blasku osobą pojawia się cień, a za przepychem i promiennymi uśmiechami kryje się trudna do zauważenia ciemność.”

Scroll to Top