k-drama.pl

https://www.tiktok.com/@k.drama.pl/video/7179266283551067397?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7176327294448420353

„Secret Love Affair” to koreańska drama telewizyjna z 2014 roku, emitowana przez stację JTBC. Opowiada historię niezwykłej relacji między dwojgiem bohaterów: młodym pianistą o imieniu Lee Sun Jae (zagrany przez Yoo Ah In) i dojrzałą kobietą o imieniu Oh Hye Won (zagraną przez Kim Hee Ae). Oh Hye Won jest dyrektorem kulturalnym w dużej korporacji, a Lee Sun Jae jest jej podopiecznym i uczniem. Ich relacja rozwija się w tajemnicy przed resztą świata, a każde z nich staje przed trudnymi wyborami i konsekwencjami swoich decyzji.

„Secret Love Affair” jest uważana za jedną z najlepszych i najbardziej poruszających koreańskich dram ostatnich lat. Została nagrodzona wieloma nagrodami za swoją fabułę, obsadę aktorską i reżyserię, a także cieszyła się dużą popularnością wśród widzów w wielu krajach azjatyckich oraz na świecie.

Nie ukrywam, że jest to serial dla prawdziwych koneserów dobrych scenariuszy, wyjątkowej gry aktorskiej, doskonałej ścieżki dźwiękowej! Drama mocno uderza we wrażliwe elementy osobowości, demaskuje stereotypy, ukazuje, jak pasja życia może współgrać z uczuciami.

Mocno wciągają liczne fragmenty muzyki, które wprowadzają odczuwanie widza na znacznie głębszy poziom, są bowiem pogłębiarką emocji i ich niewerbalnym tłumaczem. Zapewnia, że ludzi wrażliwych na muzykę klasyczną mogą zaprowadzić w zupełnie nowe rejony percepcji.

„Secret Love Affer” jest na pewno w pierwszej dziesiątce dram wszechczasów! To serial, który MUSI zostać obejrzany i przeżyty. Kto jeszcze ma tu braki, szybciutko nadrabiać. Obecnie jest do obejrzenia na Viki Rakuten.

 

postaw mi kawę-białe
Scroll to Top