k-drama.pl

QUEEN OF TEARS
bije rekordy popularności w Korei

Od premiery 9 marca „Królowa łez” jest tym, o czym mówią wszyscy entuzjaści K-Drama. Dramat romantyczny, w którym występują Kim Soo-hyun i Kim Ji-won, zachwycił widzów i zdominował nawet rankingi oglądalności.

Zaledwie kilka tygodni temu program tvN szybko zdetronizował cieszący się dużym uznaniem program „ Reply 1988 ” i zajął jego miejsce na trzeciej pozycji. Niedługo potem serial osiągnął drugie miejsce i przejął kontrolę nad „Goblinem”. Było tylko kwestią czasu, kiedy będzie wiadomo, czy serial wyprzedzi ukochany „Crash Landing on You”.

I jak zapowiada tvN, tak się stało. „Królowa łez” oficjalnie zapewniła sobie tytuł najwyżej ocenianej K-dramy w historii tvN, osiągając imponujący wynik 23,072% oglądalności wśród gospodarstw domowych w obszarze metropolitalnym Seulu.

Z komunikatu tvN wynika, że ​​na drugim miejscu znajduje się obecnie film „Crash Landing on You” Hyun Bin i Son Ye-jin z 22,677% oglądalnością. Tymczasem Gong Yoo, Lee Dong-wook i „ Goblin ” Kim Go-eun przesunęli się na trzecie miejsce z 21,575% ocen.

Ta wiadomość wywołała szał w Internecie, a fani z radością świętowali ten historyczny moment dla całego zespołu odpowiedzialnego za „Queen of Tears”, który w swoich rolach zaprezentował się naprawdę spektakularnie. W serialu występują także Park Sung-hoon, Kwak Dong-yeon, Lee Joo-bin w głównych rolach i wielu innych.

queen of tears
Scroll to Top