k-drama.pl

Odtwórz wideo

Fantasy | Familijny | Musical |

The Sound of Magic

@k.drama.pl

🎞🪄🧚‍♀️🎞 THE SOUND OF MAGIC 🎞🧚‍♀️🪄🎞 2022 Kategoria: Fantazy - Musical - Dramat 🎞🪄🧚‍♀️🎞 W rolach głównych: Ji Chang-wook, Choi Sung-eun, Hwang In-youp 🎞🧚‍♀️🪄🎞 6 odcinków 🎞🪄🧚‍♀️🎞 Serial The Sound of Magic możemy oglądać na Netflixie, zanurzając się w pełną magii i subtelnych wzruszeń opowieść o dorastaniu. Pewnego dnia, Yoon Ah-yi, w nie działającym już lunaparku poznaje tajemniczego magika, o imieniu Rieulu, który choć jest dorosły, chciałby na zawsze pozostać dzieckiem. Ów magik mieszkający w opuszczonym wesołym miasteczku sprawia, że kłopoty pozbawionej złudzeń nastolatki w trudnym położeniu znikają i zastępuje je promień nadziei. 🎞🧚‍♀️🪄🎞 Jest to czarującą, zwłaszcza obrazem i efektami specjalnymi, opowieść, która wyrwie Cię na kilka godzin z szarości codzienności. Naprawdę warto dać się oczarować‼️ 🎞🪄🧚‍♀️🎞 . . . . . #soundofmagic #thesoundofmagic #jichangwook #netflix #kdramapl #kdrama #koreandrama #serialekoreanskie #lunapark #efektyspecjalne #kdramaaesthetic #kdramalovers #fantasy #kdramas #ekskluzywnerecenzje #wartoobejrzeć

♬ dźwięk oryginalny - Exclusive K-Dramas Review

Dramat muzyczny (musical) The Sound of Magic opowiada o nieprawdopodobnej przyjaźni między młodą uczennicą Yoon Ah-yi (Choi Sung-Eun), która desperacko pragnie dorosnąć, a magikiem Lee Eulem (Ji Chang-Wook), który marzy o tym, by móc wrócić do bycia dzieckiem.
Jest to produkcja, w której zachwycają klimat, magia obrazów i muzyki, wzruszające sekwencje z cudownymi efektami specjalnymi (światła, bańki mydlane, wirtualne motyle itp.)
Jeśli macie ochotę wybrać się w krainę współczesnych bajek, to będzie doskonały wybór na kilka wieczorów.
Na podstawie webtoon Annarasumanara  autorstwa Ha Il Kwon.

 

 

Reżyseria: Kim Seong Yoon
Scenariusz: Kim Min Jeong

W rolach głównych: Ji Chang Wook, Sung Dong Il, Choi Soo Young
W pozostałych rolach: Ji Chang Wook. Choi Sung Eun, Hwang In Yeopi Chang Wook. Choi Sung Eun, Hwang In Yeopgum
Premiera: maj 2022
Liczba odcinków: 6
Firmy produkcyjne: JTBC Studios, Zium Content
Dystrybutor:  Netflix
Źródło: Netflix

 

Scroll to Top